AYAKKABI - ÇANTA - TERLİK

13 adet ürün var.

Hacc veya umreye giderken yanınızda bulunması gereken, tavaf patikleri, ayakkabılar, sandaletler, kaydırmaz tabanlı tavaf patik ve ayakabıları, terlikler, terlik çantaları en ucuz fiyat avantajı, kapıda ödeme kolaylığı ve taksit seçenekleri ile hac ve umre malzemeleri online satın alma ve sipariş verme sitesi olan www.aleyha.com adresinde sizler...

Hacc veya umreye giderken yanınızda bulunması gereken, tavaf patikleri, ayakkabılar, sandaletler, kaydırmaz tabanlı tavaf patik ve ayakabıları, terlikler, terlik çantaları en ucuz fiyat avantajı, kapıda ödeme kolaylığı ve taksit seçenekleri ile hac ve umre malzemeleri online satın alma ve sipariş verme sitesi olan www.aleyha.com adresinde sizlerin beğenilerine sunulmuştur.

Güvenli online hac ve umre malzemesi alışveriş mağazası www.aleyha.com dasınız. Yukarıda link bölümünde göreceğiniz üzere sitemiz google ve diğer arama motorları tarafından güvenli site olarak işaretlenmiştir. Sitemizde 3D SSL güvenlik sistemi vardır. Yani kredi kartı ile güven içinde alışverişlerinizi tamamlayabilir, siparişlerinizi kredi kartı ile güven içerisinde şifreli olarak tamamlayabilirsiniz. 

Kapıda ödeme ile tüm hac ve umre ürünlerini satın alabilir, kapıda ödeme yaparak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödemeyi nakit yada kapıda kredi kartı ile ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz. 

Aleyha.com Hac ve umre malzemeleri online satış sitesi. Tüm ürünlerimiz orjinal ve faturalıdır. Stoklu olarak satışa sunduğumuz tüm hacc ve umre malzemelerini güven içinde satın alabilir, sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz göründüğü gibidir, ve size öylece gönderilecektir.

Hac ve umre malzemeleri, hediyelikleri online satış sitesi aleyha.com da alışveriş yaparken sitemize üye olmanız gerekmez. Üye olmadan misafir alışverişi de yapabilirsiniz. Üye olduğunuz zaman sizin kişisel bilgileriniz yine koruma altındadır. Size, telefon numaranıza yada mail adresinize herhangi bir tanırım mesajı gönderilemeyecektir. Ürünlerimizin pek çoğu stoklu hac ve umre malzemesidir. Sipariş verdiğiniz zaman genel olarak aynı günde ürünler kargoya verilmektedir. 1-2 gün içinde genel olarak kargolar teslim edilmektedir. 

Siparişlerinizi canlı destek üzerinden, bizlere watsapp yolu ile ileterek, sistem üzerinden online olarak yada telefon açarak verebilirsiniz. Soru, görüş, öneri, sipariş ve destek için canlı destek geceye kadar sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda bizlerden özel fiyatlar ve indirimler de alabilirsiniz. 

GÜVENİLİR ONLİNE HAC VE UMRE MALZEMELERİ, ONLİNE HAC VE UMRE HEDİYELİKLERİ SATIŞ SİTESİ ALEYHA.COM DASINIZ.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü