Hac ve Umre Malzemeleri

250 adet ürün var.

Hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri, online satış sitesi aleyha.com a hoşgeldiniz. Bu kategori altında toptan seccadeleri, toptan tesbih çeşitlerini, toptan ve perakende esans çeşitlerini, takke modellerini, zemzemleri, toptan ve perakende misvakları, erkek hac ve umre kıyafetlerini, ihram modellerini, bayan hac ve umre kıyafetler...

Hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri, online satış sitesi aleyha.com a hoşgeldiniz. Bu kategori altında toptan seccadeleri, toptan tesbih çeşitlerini, toptan ve perakende esans çeşitlerini, takke modellerini, zemzemleri, toptan ve perakende misvakları, erkek hac ve umre kıyafetlerini, ihram modellerini, bayan hac ve umre kıyafetlerini hediyelik takı modellerini, hac ve umre yol ihtiyaçlarını, hurma ve zemzemleri, şal, örtü ve yemeni modellerini, kına ve sürme çeşitlerini, perakende seccade modellerini, perakende tespih çeşitlerini bulacaksınız. Beğendiğiniz ürünü sepete atıp üye olmadan da alışveriş yapıp, satın alabilirsiniz.

Ayrıca tepsi, tas, hurmalık ve şekerlik gibi işlemeli ürünleri, patik, mest ve çorap mest gibi ihtiyaçlarınızı da satın alabilirsiniz. Hac ve umre malzemeleri satışı yapan aleyha.com da ürünlerinizi taksit ile de satın alabilirsiniz. İstediğiniz an da müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçip, sipariş verebilir, ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac  hediyelik setleri, hac hediyelik ürünleri, umre hediyelik ürünleri, hac malzemelerini, umre malzemeleri, tüm hac eşyalarını, tüm umre eşyalarını, hac ve umre hediyelik seti çeşitlerini, tüm hac hediyelikleri çeşitlerini hac ve umre alışveriş mağazası www.aleyha.com dan satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 

Hac ve umre malzemelerini en ucuz fiyatları ile kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Sipariş ve bilgilendirme için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu hac malzemeleri alımlarında indirimler uygulanmaktadır.

Beğendiğiniz Hac ve umre malzemelerini satın almak için üye olmanız gerekmez, misafir alışverişi ile sipariş verip hac ve umre hediyeliklerini satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz Hac ve umre malzemelerini satın almak ve sipariş vermek için öncelikle sepete miktarı da belirterek atmanız gerekir. Daha sonrasında ödeme işlemine geçeceksiniz. Ödeme şeklinizi seçip, adres, isim, soy-isim, telefon ve mail ile birlikte istenen bilgileri sisteme girmeniz gerekecektir.

Hac ve umre malzemelerini satın almak için kapıda ödemeyi PTT kargoyu seçerek tamamlayabilirsiniz. Tüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini KAPIDA ÖDEME ile satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca Hac ve umre malzemelerinitüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini kredi-banka kartlarınız ile 3D SSL güvenlikli olarak, şifreli yöntemle en güvenilir son sistem 3D güvenlik sistemi ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bize şirket adına BANKA HAVALE-EFT Sİ de yaparak takkeleri satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Hac ve umre malzemelerini, çeşitlerini, tüm hac malzemelerini, umre malzemelerini, hac ve umre hediyeliklerini sizlere stoklarımızdan yollamaktayız. Bu yüzden 1 günde hızlı kargo % 90 ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine kargo gönderilmektedir. Ayrıca PTT kargo avantajı ile tüm kasaba köylere hac ve umre malzemelerini, İslami giyim ürünlerini, tesettür giyim ürünlerini gönderebilmekteyiz. 

Güvenilir hac malzemeleri, umre malzemeleri, hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac ve umre ihtiyaçları online alışveriş mağazası www.aleyha.com

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü