HEDİYELİK TAKILAR

2 adet ürün var.

Hac ve umreye gidenlerin en önce alacağı hediyelerden bir tanesi de hediyelik takılardır. Çocuklar için, bayanlar için ve erkekler için toptan hediyelik takılar beğenilerinize sunulmuştur.

Beğendiğiniz toptan hediyelik takıları yada diğer ürünleri aleyha.com hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri online alışveriş mağazasından satın a...

Hac ve umreye gidenlerin en önce alacağı hediyelerden bir tanesi de hediyelik takılardır. Çocuklar için, bayanlar için ve erkekler için toptan hediyelik takılar beğenilerinize sunulmuştur.

Beğendiğiniz toptan hediyelik takıları yada diğer ürünleri aleyha.com hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri online alışveriş mağazasından satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete atarak alışverişlerinizi güven içinde kredi kartı yada banka kartı ile satın alabilirsiniz. Sepete attıktan sonra ürünü ödemeye tıklayıp devam ederek kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekir. Sonrasında ise 3D güvenlik sistemi ile ödemenizi güven içinde yapabilirsiniz.

Online hac ve umre mağazası aleyha.com 40 yıla yakın ticaretle uğraşan sizlere hizmet veren bir firmanın alışveriş sitesidir. Sitemizin üst bağlantısına baktığınız zaman SSL güvenlik sistemine kayıtlı güvenilir bir mağaza olduğunu google ve diğer arama motorları sizlere gösterecektir. aleyha.com güvenilir hac ve umre mağazasıdır.

Stoklu hac ve umre malzemeleri satışı yapıldığı için ürünler genel olarak 1-2 günde genelde aynı kargoya verilmektedir. 3D güvenlik sistemi ile kredi kartı bilgilerinizi güven içinde sistem tutmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi bizler göremeyiz. Size gelen alışveriş şifresi ile 3D güvenlik altında alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Hayırlı alışverişler dileriz. Bir sorunuz yada ürün bilgisi isterseniz canlı desteğe yazabilir, mail atabilir yada bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Hayırlı günler dileriz.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü