ZEMZEM SUYU ve GÜLSUYU

15 adet ürün var.

Orjinal gerçek zemzem suyu satıyoruz. 250 ML, 1 LİTRE, 3 LİTRE, 5 LİTRE, 10 LİTRE VE 20 LİTRE BİDON zemzem suları stoklarımız da bulunmaktadır. 250 Mililitreden, 20 kiloluk bidona kadar hakiki, gerçek, orjinal zemzem suyunu gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Hac ve umre malzemeleri satan firmalarda sahte ürün vs bulunmaz. Zemzem suları ith...

Orjinal gerçek zemzem suyu satıyoruz. 250 ML, 1 LİTRE, 3 LİTRE, 5 LİTRE, 10 LİTRE VE 20 LİTRE BİDON zemzem suları stoklarımız da bulunmaktadır. 250 Mililitreden, 20 kiloluk bidona kadar hakiki, gerçek, orjinal zemzem suyunu gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Hac ve umre malzemeleri satan firmalarda sahte ürün vs bulunmaz. Zemzem suları ithal üründür. Kaynağı da sadece Kabe'dir. 

Gül suyu çeşitleri ile de sizlere hizmet vermekteyiz. En küçük gülsuyundan en büyük gül suyuna kadar sitemizde bulabilirsiniz. Toptan gülsuyu sipariş etmek için bizimle irtibata geçip özel fiyat isteyiniz. Gülsuyu çeşitlerimizin tamamı doğal gülsuyudur. Yerli üretim gülsuyudur. Alkol kesinlikle bulunmaz. Sitemizde alkollü kolonya bile satılmamaktadır. 

Beğendiğiniz gülsuyu ve zemzemleri yada diğer ürünleri aleyha.com hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri online alışveriş mağazasından satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete atarak alışverişlerinizi güven içinde kredi kartı yada banka kartı ile satın alabilirsiniz. Sepete attıktan sonra ürünü ödemeye tıklayıp devam ederek kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekir. Sonrasında ise 3D güvenlik sistemi ile ödemenizi güven içinde yapabilirsiniz.

Online hac ve umre mağazası aleyha.com 6 yıldır ticaretle uğraşan sizlere hizmet veren bir firmanın alışveriş sitesidir. Sitemizin üst bağlantısına baktığınız zaman SSL güvenlik sistemine kayıtlı güvenilir bir mağaza olduğunu google ve diğer arama motorları sizlere gösterecektir. aleyha.com güvenilir hac ve umre mağazasıdır.

Hac ve umre malzemeleri satışı yapıldığı için ürünler genel olarak 1-2 günde genelde aynı kargoya verilmektedir. 3D güvenlik sistemi ile kredi kartı bilgilerinizi güven içinde sistem tutmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi bizler göremeyiz. Size gelen alışveriş şifresi ile 3D güvenlik altında alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Hayırlı alışverişler dileriz. Bir sorunuz yada ürün bilgisi isterseniz canlı desteğe yazabilir, mail atabilir yada bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Hayırlı günler dileriz.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü