İHRAM MODELLERİ

19 adet ürün var.

İhram modelleri, erkek ihram modelleri, bambu ihram modelleri, pamuk ihram modelleri, kaliteli hac ve umre ihram modellerini online satın alıp, sipariş verebilirsiniz. İhram modelleri, hac ve umre kıyafetleri ve diğer İslami kıyafetler kargoya verilmeden önce sizinle ilgili bay-bayan personel sizi aramakta ve ölçülerinizi almaktadır. Kargo da gi...

İhram modelleri, erkek ihram modelleri, bambu ihram modelleri, pamuk ihram modelleri, kaliteli hac ve umre ihram modellerini online satın alıp, sipariş verebilirsiniz. İhram modelleri, hac ve umre kıyafetleri ve diğer İslami kıyafetler kargoya verilmeden önce sizinle ilgili bay-bayan personel sizi aramakta ve ölçülerinizi almaktadır. Kargo da git-gel olmaması için ölçülerinize uygun ihram yada kıyafet size gönderilmektedir. Kadınlar için zaten ihram diye bir ihtiyaç yoktur, kadın ihramı diye satışa sunulan ürünlere itibar etmeyiniz. Hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac  hediyelik setleri, hac hediyelik ürünleri, umre hediyelik ürünleri, hac malzemelerini, umre malzemeleri, tüm hac eşyalarını, tüm umre eşyalarını, hac ve umre hediyelik seti çeşitlerini, tüm hac hediyelikleri çeşitlerini hac ve umre alışveriş mağazası www.aleyha.com dan satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 

Erkek ihram modelleri  en ucuz fiyatları ile kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Sipariş ve bilgilendirme için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu hac malzemeleri alımlarında indirimler uygulanmaktadır.

Beğendiğiniz İhram modellerini satın almak için üye olmanız gerekmez, misafir alışverişi ile sipariş verip hac ve umre hediyeliklerini satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz İhram modelini satın almak ve sipariş vermek için öncelikle sepete miktarı da belirterek atmanız gerekir. Daha sonrasında ödeme işlemine geçeceksiniz. Ödeme şeklinizi seçip, adres, isim, soy-isim, telefon ve mail ile birlikte istenen bilgileri sisteme girmeniz gerekecektir.

İhram modellerini satın almak için kapıda ödemeyi PTT kargoyu seçerek tamamlayabilirsiniz. Tüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini KAPIDA ÖDEME ile satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca İhram modellerinitüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini kredi-banka kartlarınız ile 3D SSL güvenlikli olarak, şifreli yöntemle en güvenilir son sistem 3D güvenlik sistemi ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bize şirket adına BANKA HAVALE-EFT Sİ de yaparak takkeleri satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

İhram modellerini, çeşitlerini, tüm hac malzemelerini, umre malzemelerini, hac ve umre hediyeliklerini sizlere stoklarımızdan yollamaktayız. Bu yüzden 1 günde hızlı kargo % 90 ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine kargo gönderilmektedir. Ayrıca PTT kargo avantajı ile tüm kasaba köylere hac ve umre malzemelerini, İslami giyim ürünlerini, tesettür giyim ürünlerini gönderebilmekteyiz. 

Güvenilir hac malzemeleri, umre malzemeleri, hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac ve umre ihtiyaçları online alışveriş mağazası www.aleyha.com

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü