HAC VE UMRE TAKIMLARI

4 adet ürün var.

Erkek hac takımları, erkek umre takımları, hac ve umrede giyilen takımları, hac takımları, umre takımları, günlük hayatta da hacıları giydiği kıyafetler, hac ve umre takımı modelleri, en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Erkek hac ve umre takımı modelleri, erkek umre takımı modelleri, erkek hacı takımı modelleri, hac ve umr...

Erkek hac takımları, erkek umre takımları, hac ve umrede giyilen takımları, hac takımları, umre takımları, günlük hayatta da hacıları giydiği kıyafetler, hac ve umre takımı modelleri, en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Erkek hac ve umre takımı modelleri, erkek umre takımı modelleri, erkek hacı takımı modelleri, hac ve umre kıyafetleri ve diğer İslami kıyafetler kargoya verilmeden önce sizinle ilgili erkekpersonel sizi aramakta ve ölçülerinizi almaktadır. Kargo da git-gel olmaması için ölçülerinize uygun hac-umre takımları yada İslami kıyafet size gönderilmektedir.

Hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac  hediyelik setleri, hac hediyelik ürünleri, umre hediyelik ürünleri, hac malzemelerini, umre malzemeleri, tüm hac eşyalarını, tüm umre eşyalarını, hac ve umre hediyelik seti çeşitlerini, tüm hac hediyelikleri çeşitlerini hac ve umre alışveriş mağazası www.aleyha.com dan satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 

Hac ve umre takımı modelleri  en ucuz fiyatları ile kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Sipariş ve bilgilendirme için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu hac malzemeleri alımlarında indirimler uygulanmaktadır.

Beğendiğiniz Hac ve umre takımı modellerini satın almak için üye olmanız gerekmez, misafir alışverişi ile sipariş verip hac ve umre hediyeliklerini satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz Hac ve umre takımı modellerini satın almak ve sipariş vermek için öncelikle sepete miktarı da belirterek atmanız gerekir. Daha sonrasında ödeme işlemine geçeceksiniz. Ödeme şeklinizi seçip, adres, isim, soy-isim, telefon ve mail ile birlikte istenen bilgileri sisteme girmeniz gerekecektir.

Hac ve umre takımı modellerini satın almak için kapıda ödemeyi PTT kargoyu seçerek tamamlayabilirsiniz. Tüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini KAPIDA ÖDEME ile satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca Hac ve umre takımı modellerinitüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini kredi-banka kartlarınız ile 3D SSL güvenlikli olarak, şifreli yöntemle en güvenilir son sistem 3D güvenlik sistemi ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bize şirket adına BANKA HAVALE-EFT Sİ de yaparak takkeleri satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Ceranlar Hac malzemeleri, Umre malzemeleri ve Tesettür giyim mağazası Konya merkezde Mevlana türbesi karşısında ki Mevlana çarşısında 1. ve 2.  katta yıllardır sizlere hizmet veren büyük bir firmadır. 40 yılı aşkın ticaret sektöründe aktif hizmet vermektedir. Satın aldığınız ürünler resimlerde ve açıklamalarda ki birebir gönderilir. Kesinlikle sizi kandırma, yanıltma gibi bir durum söz konusu olamaz. 40 yıllı tecrübemiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Hac ve umre takımı modellerini, çeşitlerini, tüm hac malzemelerini, umre malzemelerini, hac ve umre hediyeliklerini sizlere stoklarımızdan yollamaktayız. Bu yüzden 1 günde hızlı kargo % 90 ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine kargo gönderilmektedir. Ayrıca PTT kargo avantajı ile tüm kasaba köylere hac ve umre malzemelerini, İslami giyim ürünlerini, tesettür giyim ürünlerini gönderebilmekteyiz. 

Güvenilir hac malzemeleri, umre malzemeleri, hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac ve umre ihtiyaçları online alışveriş mağazası www.aleyha.com

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü