MİSVAK ÇEŞİTLERİ

19 adet ürün var.

Misvaklar, toptan misvaklar, toptan misvak çeşitleri, toptan misvak modelleri, yaş misvaklar, kuru misvaklar, kalem misvaklar, kutulu misvaklar, kaliteli misvaklar, kaliteli kutulu misvaklar, hediyelik toptan misvaklar, en ucuz misvaklar, en kaliteli misvak çeşitleri, en güzel orjinal misvak çeşitleri, tüm misvak çeşitlerini hac ve umre alışveri...

Misvaklar, toptan misvaklar, toptan misvak çeşitleri, toptan misvak modelleri, yaş misvaklar, kuru misvaklar, kalem misvaklar, kutulu misvaklar, kaliteli misvaklar, kaliteli kutulu misvaklar, hediyelik toptan misvaklar, en ucuz misvaklar, en kaliteli misvak çeşitleri, en güzel orjinal misvak çeşitleri, tüm misvak çeşitlerini hac ve umre alışveriş mağazası www.aleyha.com dan satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 

Misakları tek olarak satın alabilirsiniz, toptan misvak modellerini kutulu olarak toptan fiyatına en ucuz fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Sipariş ve bilgilendirme için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu takke alımlarında indirimler uygulanmaktadır.

Beğendiğiniz tek yada toptan misvak çeşitlerini satın almak için üye olmanız gerekmez, misafir alışverişi ile sipariş verip misvakları satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz misvaklarısatın almak ve sipariş vermek için öncelikle sepete miktarı da belirterek atmanız gerekir. Daha sonrasında ödeme işlemine geçeceksiniz. Ödeme şeklinizi seçip, adres, isim, soyisim, telefon ve mail ile birlikte istenen bilgileri sisteme girmeniz gerekecektir.

Misvakları satın almak için kapıda ödemeyi ptt kargoyu seçerek tamamlayabilirsiniz. Tüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini KAPIDA ÖDEME ile satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca tüm hac malzemelerini, tüm umre malzemelerini, hac ve umre hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini kredi-banka kartlarınız ile 3D SSL güvenlikli olarak, şifreli yöntemle en güvenilir son sistem 3D güvenlik sistemi ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bize şirket adına BANKA HAVALE-EFT Sİ de yaparak takkeleri satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

Misvakları ve toptan misvaklarıi, tüm hac malzemeleri, umre malzemeleri, hac ve umre hediyeliklerini sizlere stoklarımızdan yollamaktayız. Bu yüzden 1 günde hızlı kargo % 90 ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine kargo gönderilmektedir. Ayrıca PTT kargo avantajı ile tüm kasaba köylere hac ve umre malzemelerini, İslami giyim ürünlerini, tesettür giyim ürünlerini gönderebilmekteyiz. 

Güvenilir hac malzemeleri, umre malzemeleri, hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, hac ve umre ihtiyaçları online alışveriş mağazası www.aleyha.com

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü