Ücretsiz Kargo SİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans Genişlet

SİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans

KB91

Yeni

SİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans

7 ml (CC) esans, kokudur.

Kutu içinde 12 adet esans, mis bulunur

Kokuların hepsi aynıdır.

Buhara marka esans kokudur.

En kaliteli esans markasıdır.

Kokuları kalıcıdır, buhara serisi kokular.

Alkolsüz esansdır, rahatça kullanabilirsiniz.

En ucuz fiyatları ile hac marketi www.aleyha.com da.

Kullanırken salavat getirmeyi unutmayınız.

KAPIDA ÖDEMEYLE HAC MALZEMELERİNİ SATIN ALABİLİRSİNİZ.

TÜM HAC MALZEMELERİNDE TAKSİT VARDIR.

SİTEMİZDE Kİ TÜM ESANSLAR ALKOLSÜZDÜR.

Ürün Detayı

96,00 TL

KDV Dahil

c3887fd9e5f41874bf904a48cef732ca.jpg

Tüm Türkiye ve Dünya'ya kargo

75 TL üzeri kargo ücretsiz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI.

PEŞİN FİYATINA 3 Taksit İmkanı. 150 TL üzerinde.

Bilgileriniz 3D SSL ile korunmaktadır.

Harcama 75,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!

SİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans

7 ml (CC) esans, kokudur.

Kutu içinde 12 adet esans, mis bulunur

Kokuların hepsi aynıdır.

Buhara marka esans kokudur.

En kaliteli esans markasıdır.

Kokuları kalıcıdır, buhara serisi kokular.

Alkolsüz esansdır, rahatça kullanabilirsiniz.

En ucuz fiyatları ile hac marketi www.aleyha.com da.

Kullanırken salavat getirmeyi unutmayınız.

KAPIDA ÖDEMEYLE HAC MALZEMELERİNİ SATIN ALABİLİRSİNİZ.

TÜM HAC MALZEMELERİNDE TAKSİT VARDIR.

TÜM KARTLARA 9 TAKSİT İMKANI.

SİTEMİZDE Kİ TÜM ESANSLAR ALKOLSÜZDÜR.

MarkasıBuhara Esans
Miktarı7 Mililitre
Alkolsüz Esans mıBuhara Alkolsüz Esans
Şişe CinsiBuhara Cam Şişe Esans
Ödeme ŞekliTÜM ÖDEME ŞEKİLLERİ GEÇERLİ
Gönderim SüresiAynı gün veya 1 Gün sonra Gönderilir.
Kalitesi1.Sınıf
KargoUPS Kargo ve PTT Kargo
Hac ve Umre HediyesiHac ve umre hediyesi&Günlük kullanım.
Esans İsmiSİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans
Adet SayısıKutu İçi 12 Adet

Buhara marka alkolsüz 12 adet kutulu esans, misk ürününü, diğer alkolsüz 12 li kutulu, toptan esans, koku, mis çeşitlerinden bir tanesini yada diğer toptan hac, umre malzemelerinden her hangi birini sipariş verip, satın almak için lütfen önce beğendiğiniz ürünü sepete atınız.

Ödeme yapma işlemine geçtikten sonra sitemize üye olarak yada üye olmadan siparişinizi tamamlamak üzere Adınızı-Soyadınızı, adresinizi, telefon ve mail adresinizi teslimat adresini girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise sizden kredi kartı yada banka kartı bilgileriniz istenecektir.

Tüm Hac Ve Umre Malzemelerini, Hac Ve Umre Hediyelik Çeşitlerini, Mevlit için Hediyelik Ürünleri, giyim ürünlerini, Hac Ve Umre Malzemeleri, ihtiyaçları Online Satış Sitesi www.aleyha.com da KAPIDA NAKİT ÖDEME VE KAPIDA KREDİ KARTI ÖDEME İLE Satın Alıp, Sipariş Verebilirsiniz.

3D SSL güvenlik sistemleri ile bilgileriniz korunmaktadır. Ödeme işlemi esnasından bankanız sizden işlem şifresi isteyecektir bu adımdan sonra güven içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi 3D SSL güvenlik sistemi korumaktadır. Hac ve umre malzemeleri sitemiz SSL güvenli olarak google ve diğer arama motorları tarafından sol üst köşede göreceğiniz üzere güvenli site olarak işaretlenmiştir.

3D GÜVENLİK SİSTEMİ İLE KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ KİMSENİN ELİNE GEÇEMEZ. 3D GÜVENLİK SİSTEMİ İLE HİÇBİR KİMSE SİZLERİN KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZE ULAŞAMAZ.

CERANLAR GİYİM-HAC UMRE MAĞAZASI- ALEYHA.COM 30 SENEDİR TİCARET İLE MEŞGUL OLAN SİZLERE HİZMET VEREN GÜVENİLİR BİR FİRMADIR. ONLİNE HAC VE UMRE MAĞAZASI ALEYHA.COM DAN GÜVEN İÇİNDE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. 

SORU, GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ AYRICA ÜRÜN BİLGİSİ İÇİN CANLI DESTEKTEN DESTEK ALABİLİR, TELEFON İLE BİZLERİ ARAYABİLİR YADA MAİL YOLU İLE BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

SAAT 12 YE KADAR CEP TELEFONU İLE BİLGİLER ALABİLİR, YADA CANLI DESTEK AÇIKSA CANLI DESTEKTEN, ÜRÜN, SİPARİŞ, VS BİLGİSİ EDİNEBİLİRSİNİZ.

HAYIRLI ALIŞVERİŞLER.

Bu Keten Kumaş Erkek Afgan Takımı  modelini, diğer erkek afgan takımı modellerinden bir tanesini yâda diğer toptan hac malzemelerinden, umre malzemelerinden her hangi birini sipariş verip,  satın almak için lütfen önce beğendiğiniz ürünü sepete atınız.

Ödeme yapma işlemine geçtikten sonra sitemize üye olarak yada üye olmadan siparişinizi tamamlamak üzere Adınızı-Soyadınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve mail adresinizi teslimat adresini girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise sizden kredi kartı yâda banka kartı bilgileriniz istenecektir.

3D SSL güvenlik sistemleri ile bilgileriniz korunmaktadır. Ödeme işlemi esnasında bankanız sizden işlem şifresi isteyecektir, bu adımdan sonra güven içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi 3D SSL güvenlik sistemi korumaktadır. Hac malzemeleri ve umre malzemeleri online satış, alışveriş sitemiz SSL güvenli olarak Google ve diğer arama motorları tarafından sol üst köşede göreceğiniz üzere güvenli site olarak işaretlenmiştir.

Tüm hac malzemelerini ve umre malzemelerini, hac hediyelik eşyalarını ve umre hediyelik eşya çeşitlerini, Mevlit için hediyelik ürünleri, İslami giyim ürünlerini, hac malzemeleri ve umre malzemeleri, ihtiyaçları online satış sitesi www.aleyha.com da KAPIDA ÖDEME İLE satın alıp, sipariş verebilirsiniz.

CERANLAR tesettür giyim-hac ve umre malzemeleri, aleyha.com 40 yıla yakındır sektörde ticaret ile meşgul olan, sizlere hizmet veren güvenilir ve köklü bir firmadır.  Asla size sunulan üründen başka bir ürün gönderilmez, gönderilecek ürün eğer kıyafet ise mutlaka ölçü almak için sizleri arar, irtibat kurarız. Hac ve umre malzemelerimizin tamamı faturalı ve stoklu olarak satış sunulmuştur. Gösterilen, resmi olan ürünler birebir aynı ürün olarak sizlere gönderilir. Güvenilir hac malzemeleri ve umre malzemeleri online satış sitesi aleyha.com dasınız.

HAC VE UMRE MALZEMELERİ SİPARİŞ, SATIN ALMA, GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ AYRICA ÜRÜN BİLGİSİ İÇİN CANLI DESTEKTEN BİZE YAZABİLİR, TELEFON İLE BİZLERİ ARAYABİLİR YÂDA MAİL YOLU İLE BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. WHATSAPP İLE DE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

SAAT 12 YE KADAR CEP TELEFONU İLE BİLGİLER ALABİLİR, YÂDA CANLI DESTEK AÇIKSA CANLI DESTEKTEN, ÜRÜN, SİPARİŞ, VS BİLGİSİ EDİNEBİLİRSİNİZ.

HAYIRLI ALIŞVERİŞLER.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir değerlendirme yazın.

SİYAH İNCİ-Buhara Marka 12 Adet Kutulu Esans