Kuran-ı Kerim ve Yasin Kitapları

80 adet ürün var.

Tüm KUR'AN-I KERİMLER, diyanet işleri tarafından mühürlüdür. KUR'AN-I KERİM'ler Diyanet onaylıdır. Yüce Kur'an-ı Kerim çeşitlerini, Kur'an-ı Kerim kitaplarını, toptan Kur'an-ı Kerimleri, en ucuz Kur'an-ı Kerimler, orta boy, cep boy, çanta boy, büyük boy ve rahle boy Kur'an-ı Kerim kitaplarını, en ucuz ekonomik Kur'an-ı Kerim kitaplarını sitemizd...

Tüm KUR'AN-I KERİMLER, diyanet işleri tarafından mühürlüdür. KUR'AN-I KERİM'ler Diyanet onaylıdır. Yüce Kur'an-ı Kerim çeşitlerini, Kur'an-ı Kerim kitaplarını, toptan Kur'an-ı Kerimleri, en ucuz Kur'an-ı Kerimler, orta boy, cep boy, çanta boy, büyük boy ve rahle boy Kur'an-ı Kerim kitaplarını, en ucuz ekonomik Kur'an-ı Kerim kitaplarını sitemizden satın alıp, sipariş verebilirsiniz. Mevlitler için Yasin kitaplarını, kadife Yasin kitaplarını, toptan Yasin kitaplarını, büyük boy, orta boy Yasin kitaplarını, en ucuz Yasin kitaplarını en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme ile hacc ve umre malzemeleri online satış sitesi www.aleyha.com dan satın alıp, sipariş verebilirsiniz. Toplu alımlarda indirimler uygulanacaktır.

Güvenilir hac ve umre malzemesi alışveriş mağazası aleyha.com dasınız. Yukarıda link bölümünde göreceğiniz üzere sitemiz google ve diğer arama motorları tarafından güvenli site olarak işaretlenmiştir. Sitemizde 3D SSL güvenlik sistemi vardır. Yani kredi kartı ile güven içinde alışverişlerinizi tamamlayabilir, siparişlerinizi kredi kartı ile güven içerisinde şifreli olarak tamamlayabilirsiniz. 

Kapıda ödeme ile tüm ürünleri satın alabilir, kapıda ödeme yaparak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödemeyi nakit yada kapıda kredi kartı ile ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz. 

Aleyha.com Hac ve umre malzemeleri online satış sitesi.

Hac ve umre malzemeleri, hediyelikleri online satış sitesi aleyha.com da alışveriş yaparken sitemize üye olmanız gerekmez. Üye olmadan misafir alışverişi de yapabilirsiniz. Üye olduğunuz zaman sizin kişisel bilgileriniz yine koruma altındadır. Size, telefon numaranıza yada mail adresinize herhangi bir tanırım mesajı gönderilemeyecektir. Ürünlerimizin pek çoğu stoklu hac ve umre malzemesidir. Sipariş verdiğiniz zaman genel olarak aynı günde ürünler kargoya verilmektedir. 1-2 gün içinde genel olarak kargolar teslim edilmektedir. 

Siparişlerinizi canlı destek üzerinden, bizlere whatsapp yolu ile ileterek, sistem üzerinden online olarak yada telefon açarak verebilirsiniz. Soru, görüş, öneri, sipariş ve destek için canlı destek geceye kadar sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda bizlerden özel fiyatlar ve indirimler de alabilirsiniz. 

GÜVENİLİR ONLİNE HAC VE UMRE MALZEMELERİ, ONLİNE HAC VE UMRE HEDİYELİKLERİ SATIŞ SİTESİ ALEYHA.COM DASINIZ.

Daha az
Daha fazla
Sayfa Görünümü