Blog - Aleyha Hac Malzemeleri-Umre Malzemeleri

YURT DIŞI HAC VE UMRE MALZEMELERİ SATIN ALMA-SİPARİŞ-KARGO

YURT DIŞI HAC VE UMRE MALZEMELERİ SATIN ALMA VE SİPARİŞ VE KARGOLAMA İŞLEMLERİ. Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya (Okyanusya), Afrika nerede olursanız olun hac malzemelerini sizlere gönderiyoruz. Tüm dünyaya istediğiniz hac ürünler i, hac hediyelik eşyaları, hac ve umre malzemeleri gönderilebilmektedir. Yurt dışı kargo ücreti tamamen alıcıya aittir. Sitemizde ücretsiz kargo olan ürünler sadece Türkiye içerisinde geçerlidir. Kargo ücretleri Türkiye'den yurt dışına normal kargo ücretlerinden farklı çıkmaktadır. Tüm dünyaya hac ve umre malzemeleri, hac ve umre hediyelikleri gönderimi yapabilmekteyiz. Teslimat süreleri Asya ve Avrupa ülkeleri için genel olarak 7-10 gün gibi süre almaktadır. 
Daha fazla oku

ZEMZEM SUYU 10 LİTRE SATIN ALMA-SİPARİŞ-KAPIDA ÖDEME

ZEMZEM SUYU 10 LİTRE SATIN ALMA-SİPARİŞ-KAPIDA ÖDEME. 10 litrelik zemzem suyunu hemen en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme avantajı ile sipariş verip, satın alabilirsiniz. Sipariş vermek için ürünü sepete atabilir, bizi arayabilir yada canlı destek üzerinden sipariş verebilirsiniz. Orjinal, gerçek, ağzı kapalı, markalı, mühürlü 10 litrelik, ,0,25-1-3-5-10 ve 20 litrelik zemzem suları en ucuz fiyat ve kapıda ödeme avantajı ile aleyha.com hac ve umre malzemeleri online satın alma ve sipariş verme sitesinde beğenilerinize sunulmuştur.
Daha fazla oku

Afgan Takımı Modelleri Sipariş ve Satın Alma

Afgan Takımı Modelleri Sipariş ve Satın Alma. Erkek Afgan takımı modelleri oldukça kaliteli ürünlerdir. Afgan takımı isminde Afgan takımı olarak geçse de tüm dünya da tercih edilen bir giysi türüdür. Oldukça rahat edeceğiniz bir kıyafet türüdür. İslami erkek giyim ürünleri arasında en çok satılan ve rağbet gören bir üründür. Afgan takımı modellerini en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme ile sipariş verip, satın alabilirsiniz.
Daha fazla oku

Çarşafı Şerif Tek Parça Sultanbaşlı Satın alma ve Sipariş

Çarşafı Şerif Tek Parça Sultanbaşlı Satın alma ve Sipariş. Bu tek parça çarşafı şerif modeli krep kumaştan imal edilmiştir. Çarşafı şerifi en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme ile sipariş verip, satın alabilirsiniz. Sultanbaşlı çarşafı şerif modelidir. Küçük ve büyük bedenleri mevcuttur. İslami kadın kıyafetlerini en ucuz fiyatları ve kapıda ödeme avantajı ile satın alıp, sipariş verebilirsiniz.
Daha fazla oku

20 Litre Bidon Zemzem Suyu Satınalma-Sipariş

20 Litre Bidon Zemzem Suyu Satınalma-Sipariş. 20 litre olarak satışa sunduğumuz bu bidon zemzem suyunu kapıda ödeme ve en ucuz fiyatları ile hemen satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bu zemzem suyu orjinal ve gerçek zemzem suyudur. Arabistan'dan toptan olarak getirtilmektedir.
Daha fazla oku

Hac-Umre Bayan Hediyelik Seti

Hac-Umre Bayan Hediyelik Seti. Hacc ve umre dönüşü hediyelik bu set bayanlara özel olarak hazırlanmıştır. Hac ve umre sonrasında eş, dost, akraba, arkadaş ve ziyaretçilerinize gönül rahatlığı ile dağıtabilirsiniz. En ucuz hac ve umre malzemeleri, en ucuz hac ve umre hediyelikleri, hac ve umre mağazası www.aleyha.com da.
Daha fazla oku

Hac-Umre Erkek Hediyelik Seti

Hac-Umre Erkek Hediyelik Seti. Hacc ve umre dönüşü için hediyelik bu erkeklere özel hazırlanmış hediyelik set bütün ihtiyaçlara cevap verecektir. Hac ve umre için arkadaş, eş,dost ve akrabalarınıza bu hediyelik setini gönül rahatlığı ile dağıtabilirsiniz. Toplu hac ve umre hediyelik alımlarında indirimler uygulanmaktadır.
Daha fazla oku

Toptan 100 Adet Pembe Yasin Kitabı

Toptan 100 Adet Pembe Yasin Kitabı. Bu ucuz fiyatıyla satışa sunduğumuz Yasin kitabı 80 sayfa Yasin kitabıdır. Ucuz fiyatıyla hemen satın alıp, sipariş verebilirsiniz. Yasin kitabının fiyatı 100 adet ve üzeri alımlarda geçerli olacaktır. Daha az yada daha çok alımlarda fiyatı değişecektir. Mevlütler için hediye olabileceği gibi, Umre veya Hac dönüşü için de hediyelik olarak dağıtabileceğiniz oldukça kaliteli bir Yasin kitabı.
Daha fazla oku

Toptan 100 Adet Tüllü Yasin Kitabı ve Tesbih Seti

Toptan 100 Adet Tüllü Yasin Kitabı ve Tesbih Seti. Bu Yasin kitabı ve tespih seti 100 adet olarak satışa konulmuştur. Fiyatı sadece 100 adet ve üzeri alımlar da geçerlidir. 
Daha fazla oku

Toptan Ucuz Yasin Kitabı ve Tesbih Seti 250 Adet

Toptan Ucuz Yasin Kitabı ve Tesbih Seti 250 Adet. Bu Yasin kitabı ve tesbih seti en az 250 adet sipariş verilebilir. Daha az yada çok sipariş verince fiyatı değişmektedir. En ucuz fiyatları ile toptan Yasin kitabı ve tesbih setlerini satın alıp, sipariş verebilirsiniz. 
Daha fazla oku

Hac ve Umre Malzemeleri

Hac ve Umre Malzemeleri, hac ve umre ihtiyaçları, hac ve umre için gerekli eşyalar, hac ve umre hediyelikleri, hac hediyelikleri, umre hediyelikleri, umre ve hac dönüşü neler hediye edilir. En ucuz hac ve umre malzemeleri, hac ve umre dönüşü neler hediye edilir, en ucuz hac ve umre malzemeleri nerelerden alınır kısaca açıklıyoruz.
Daha fazla oku